סייל שבועות: 20% הנחה עם הקוד HOLIDAY

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו 15% הנחה

מיטות ושמיכות לחתולים
(16 products)

  • שמיכה צמר מפנקת לחתול | FLORA CAT WOOL BLANKET
    New In
    From ₪ 305
  • מיטה מעוצבת ויוקרתית לחתול | PERLA CAT CAVE hover
    Best Seller
    From ₪ 1,290
  • מיטת עץ אורתופדית לחתול | COVO ORTHOPEDIC CAT CAVE BED
    Best Seller
  • From ₪ 624
  • שמיכה צמר טבעי לכלב, לחתול ולבעלים | BUCCOLA THROW FAMILY BLANKET
    New In
  • שמיכות צמר לכלב, שמיכות צמר לחתולים
    Best Seller
  • שמיכת צמר לכלבים, שמיכת צמר לחתולים
    Last Chance 40%
  • שמיכת פליז נעימה לחתול | UNICA CAT BLANKET
    Last Chance 50%
    From ₪ 60 ₪ 120
  • מיטה לחתולים, מיטת מאורה לחתולים, מיטה מעוצבת לחתולים, מיטה מוגבהת לחתולים, Cat Bed, Designed Cat Beds
    Best Seller
  • MiaCara | תוצרת גרמניה

    ריפוד להחלפה למיטה לכלב ולחתול

    REPLACEMENT COVER FOR COVO BED

    From ₪ 527
  • סלסלת צעצועים או פינת רביצה לחתולים | CESTO BASKET
    New In
    From ₪ 450

חתולים מבלים את רוב שעות היום בשינה, נמנום ורביצה – ולכן חשוב שלכל אחד מהם תהיה פינה משלהם, חמה, עוטפת ומפנקת באמת.

בזמן שאנחנו בעבודה או עסוקים בשגרת היומיום שלנו, הם נשארים בבית – וזו האחריות שלנו לדאוג להם למקום נעים, חמים ובטוח.

בקולקציה תמצאו מיטות ושמיכות לחתולים שמציעות תמיכה אורתופדית (חשוב במיוחד לחתולים מבוגרים או עם בעיות מפרקים), המעניקות תחושת שלווה וביטחון ורכות מקסימלית.

כל זה לצד עיצובים מוקפדים שמשתלבים בהרמוניה בבית, תחזוקה קלה ועמידות לאורך שנים.

Adoric Bundles Embed